Vrácení zboží - Autokoberce-zubri.cz

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během 90-ti denní lhůty od data jeho převzetí (nevztahuje se na textilní koberce, které jsou vyráběné na zakázku). Zboží si můžete vyzkoušet, musí být však nepoužíváno. V opačném případě platí 14-ti denní lhůta. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ.

Obal není nutný

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má www.autokoberce-zubri.cz právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Zboží si můžete vyzkoušet

Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být použito, ale je třeba myslet na náklady, které bude mít firma Gumkoles s.r.o. s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.

Účtování těchto poplatků předejdete, pokud zboží uvede do původního stavu sami (očištění, zkompletování, správné zabalení apod.) S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Dodržení 14-ti denní lhůty

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

O odstoupení od smlouvy nás můžete informovat prostřednictvím emailu info@gumko.cz nebo kontaktního formuláře.

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

Zboží zašlete na adresu:

Gumkoles s.r.o.

Horní 144

756 54 Zubří

Nechcete řešit dopravu?

Napište nám email s adresou pro vyzvednutí, den kdy Vám vyzvednutí vyhovuje a zašleme si pro zboží zásilkovou službu. Zboží zabalte tak aby se dostalo v pořádku až k nám. Štítek bude mít řidič. Cena za dopravu zpět je 100 Kč (neplatí pro nadrozměrné zásilky a plastové vany). Tato cena bude odečtena od vrácené platby. Nezapomeňte přiložit odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (doc, 42kB).

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

Nejlepší možností je zaslání vyplněného odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (doc, 42kB) a kopii nákupního dokladu, který jste obdrželi.