Metabond DPFCC 250 ml

Kód: 90707
359 Kč 297 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Metabond DPFCC 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící a regenerační přísada pro filtry pevných částic je příměs do motorové nafty na organo-metalické bázi, která se používá jako katalyzátor pro regeneraci filtrů pevných částic.

Snižuje teplotu vznícení sazí nashromážděných ve filtru pevných částic a optimalizuje pravidelné spalování nahromaděných sazí. Tomuto procesu se říká regenerace filtru.

Jedinečná kombinace čistého palivového systému, čistého spalování s nižšími emisemi a katalyzovanými částicemi sazí pomůže udržet filtrační jednotku pevných částic, recirkulační systém výfukových plynů (EGR), turbokompresor a jeho variabilní geometrii čisté a bez usazenin.

Regenerace při nižší teplotě také zabraňuje nárazovému zahřátí motorového oleje, předčasnému opotřebení, a nevede tak k předčasnému opotřebení motoru.

Metabond DPFCC 250 ml

VÝHODY PŘÍMĚSY
- Prodlužuje životnost filtru pevných částic.
- Zajišťuje úplnou a rychlou regeneraci filtru pevných částic při nízké teplotě.
- Snižuje teplotu zapalování zachycených sazí, a tím zajišťuje regeneraci filtru částic při teplotách obvykle vznikajících při normálním provozu motoru.
- Eliminuje ztráty výkonu způsobené neúplným spalováním sazí a zabraňuje ucpání filtru pevných částic.
- Snižuje emise částic, a pomáhá tak splňovat přísné právní předpisy a omezení škodlivých emisí.
- Nejvýhodnější způsob, jak snížit množství sazí bez jakýchkoli změn na palivovém systému.
- Použití aditivní regenerace filtrů pevných částic je 5-10krát rychlejší a úplnější.
- Bez druhotných emisí.

POUŽITÍ PRODUKTU
Použití tohoto výrobku je zvláště důležité pro vozidla používaná v městském provozu na krátké vzdálenosti! Před tankováním paliva nalijte obsah lahve do palivové nádrže. Doporučujeme používat nepřetržitě, alespoň při každém pátém tankování. S přidanou přísadou ujeďte před dalším tankováním nepřetržitě nejméně 30-50 km.

Nepoužívat při provozu na čisté biodieselové palivo. Při smíchání minerální a biodieselové pohonné hmoty se smí použít jen tehdy, pokud není poměr biodieselové složky vyšší než 10%. Celý obsah přidejte před tankováním paliva do nádrže. Balení ošetří 40 - 60 litrů motorové nafty. Vhodné použít společně s aditivem Metabond Megasel.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Metabond
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: