3D PREMIUM textilní koberce Audi A3 2012-2019

Kód: 300006-1
Český výrobce
1 179 Kč 974 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
3D PREMIUM textilní koberce Audi A3 2012-2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám nové 3D koberce Audi A3 (8V) 2012-2019, které změní Váš pohled na textilní auto koberce. Jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího materiálu, precizně vytvarované a se zvýšeným okrajem. Díky tomuto zadrží veškeré nečistoty, vodu i tající sníh. Následně je velmi snadné je vyčistit suchou i mokrou cestou. Vyzkoušejte něco nového, něco jiného, něco lepšího.

3D PREMIUM textilní koberce Audi A3 (8V) 2012-2019

Výrobce: Krátce Vám představíme technologii tohoto prémiového produktu. Na začátku projektu jsme analyzovali stovky materiálů a textilních koberců, abychom nalezli ten pravý a jediný pro naše 3D auto koberce. A podařilo se. Jedná se o originální PA VW 450g/m3 materiál v barvě Titanově-černá. Tato textílie je na povrchu a je tím první a co zákazníka bude zajímat. Dali jsme si proto na tomto výběru záležet. Kromě toho jsou tu ale ještě další vrstvy auto koberce, které umožňují jeho tváření a odolnost, tak aby dostál svým prémiovým vlastnostem. Jsme přesvědčení, že z tohoto produktu budete nadšen(a).

Poté co tento materiál dostane svůj perfektní tvar, aby pokryl celou podlahu vozu, zbývá už jen stará známá finální práce: Koberce osadíme originální fixačními prvky, opatříme přebalem se všemi potřebnými uživatelskými informacemi, zkompletujeme na ramínko, zabalíme do fólie a kartonu, tak aby byly připraveny k doručení.

3D tvarované textilní auto koberce Audi A3 (8V) 2012-2019, přesně pasující danému vozu Audi A3 (8V) 2012-2019. Jsou schopny zadržet všechny druhy nečistot, vody a tající sníh. Snadné na vyčištění či vysátí, Skvěle vypadající a vyrobené ve vysoké kvalitě.

Technické parametry:

Barva: Titanově-černá

Fixace: Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Textilní koberce Audi
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.8 kg
CAR_BRAND: Audi
CAR_MODEL_ND: A3
MATERIAL_CAR: Textil
MATERIAL_COLOR: Antracit
HEM_COLOR: Antracit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gumárny Zubří a.s.

Jsme valašská společnost s více než 80-ti letou tradicí, která se specializuje na vývoj a výrobu produktů z technické pryže, termoplastu a termoplastických elastomerů. Mezi náš hlavní výrobní program patří výroba autokoberců a přesných technických výlisků a to nejen pro automobilový průmysl. Menší, ale neméně významná část výroby je zaměřena na výrobu NBC ochranných masek, díky které máme a stále si zachováváme statut zbrojovky. Poslední částí výrobního sortimentu je výroba gumárenských směsí, které užíváme jak pro vlastní potřebu, tak pro prodej našim zákazníkům.

Jsme plně samostatní a k výrobě našich výrobků využíváme vlastní vývoj i výzkum. Za dlouhou dobu naší existence jsme se díky kvalitě našich výrobků a celkové vyspělosti stali jednou z nejvýznamnějších gumárenských společností nejen v České Republice, ale také v Evropě a tuto pozici si stále udržujeme.