Rohož ringo 22x800x1200 mm

Kód: AD230379
565 Kč 467 Kč bez DPH
Na dotaz

Rohož ringo 22x800x1200 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohož ringo 22x800x1200 mm

Použití pro čistící zóny před vstupem do domu nebo komerčních objektů. Rohožku lze skládat do libovolných roměrů pomocí "ringo spojky".
rozměry: 22x800x1200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Garáž, domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.8 kg
? Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gumárny Zubří a.s.

Jsme valašská společnost s více než 80-ti letou tradicí, která se specializuje na vývoj a výrobu produktů z technické pryže, termoplastu a termoplastických elastomerů. Mezi náš hlavní výrobní program patří výroba autokoberců a přesných technických výlisků a to nejen pro automobilový průmysl. Menší, ale neméně významná část výroby je zaměřena na výrobu NBC ochranných masek, díky které máme a stále si zachováváme statut zbrojovky. Poslední částí výrobního sortimentu je výroba gumárenských směsí, které užíváme jak pro vlastní potřebu, tak pro prodej našim zákazníkům.

Jsme plně samostatní a k výrobě našich výrobků využíváme vlastní vývoj i výzkum. Za dlouhou dobu naší existence jsme se díky kvalitě našich výrobků a celkové vyspělosti stali jednou z nejvýznamnějších gumárenských společností nejen v České Republice, ale také v Evropě a tuto pozici si stále udržujeme.