Dezinfekční rohož 730 x 610 mm

Kód: 500004
Český výrobce
Značka: Rigum
375 Kč 310 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dezinfekční rohož 730 x 610 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekční rohož je vyrobena z velmi kvalitní gumové směsi, takže Vás ani po letech používání nezklame. Její design je navržený tak, aby při došlápnutí rohož odstranila nežádoucí nečistoty a mechanicky tím očistily botu od nežádoucích nečistot.

Využití rohože doporučujeme pro místa s vyššími nároky na čistotu. Je vhodná do vysoce frekventované vstupy například ve zdravotnictví, potravinářském průmyslu, výrobních halách nebo firmách.

Dezinfekční rohož 730 x 610 mm

Rozměry dezinfekční rohože jsou 730 x 610 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Garáž, domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rigum s.r.o.

Vlastní výrobu gumových autokoberců jsme spustili v roce 2010. Už tehdy jsme vsadili na českou kvalitu a spolehlivost, kterou jsme před zahájením vlastní výroby postrádali u většiny dodavatelů. Výrobnu jsme vybavili moderními technologiemi, které přispěly především k tomu, že si ve všech fázích výroby 100% vystačíme. Nejsme závislí na druhých a kdykoli si můžeme dovolit rozšířit portfolio našich gumových výrobků. Řekněte nám, co potřebujete. My to pro vás rádi vyrobíme.

Jsme vybaveni kompletní výrobní technologií, a proto jsme ve výrobě gumových autokoberců do kabin a kufrů zcela soběstační. Všechny typy autokoberců prochází rukama našich zkušených modelářů. Každý autokoberec pečlivě zaměříme, poté vyrobíme formu, připravíme materiál a vylisujeme hotové produkty.

Každý autokoberec vyrábíme podle přesného střihu a formy pro konkrétní modely vozů. Spoléháme se pouze na vlastní míry i střihy. Na výrobu autokoberců používáme materiál, který je pevný, trvanlivý a zároveň dokonale sedne na podlahu kabiny a kufru každého vozu.