OCHRANNÁ MASKA CM-6-MED

Kód: 100259
Český výrobce
3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

OCHRANNÁ MASKA CM-6-MED

Detailní informace

Detailní popis produktu

OCHRANNÁ MASKA CM-6-MED

Ochranná maska CM-6-MED pro použití ve zdravotnictví, při spojení s vhodným filtrem  zajišťuje účinnou ochranu očí, obličeje a dýchacích orgánů proti širokému spektru pevných a kapalných aerosolů jako jsou prach, vlákna, dým, radioaktivní a vysoce toxické částice a nebezpečné mikroorganismy (bakterie, viry, spóry).

Filtr proti částicím RESPIRA All-Round Perfection Rd 40 P3R, dále Filtr proti částicím P3R Rd 40 x 1/7“ a použití dle návodu výrobců filtrů - není součástí balení.

Funkční spolehlivost masky je zaručena v rozsahu teplot od –30 °C do +70 °C.

Ochrannou masku s filtrem lze použít pouze v prostředí, kde obsah kyslíku ve vzduchu nepoklesne pod 17 obj. %. Maska se uplatní ve zdravotnictví, průmyslu, zemědělství, jaderné energetice.

Doplňkové parametry

Kategorie: OCHRANNÉ MASKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.61 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gumárny Zubří a.s.

Jsme valašská společnost s více než 80-ti letou tradicí, která se specializuje na vývoj a výrobu produktů z technické pryže, termoplastu a termoplastických elastomerů. Mezi náš hlavní výrobní program patří výroba autokoberců a přesných technických výlisků a to nejen pro automobilový průmysl. Menší, ale neméně významná část výroby je zaměřena na výrobu NBC ochranných masek, díky které máme a stále si zachováváme statut zbrojovky. Poslední částí výrobního sortimentu je výroba gumárenských směsí, které užíváme jak pro vlastní potřebu, tak pro prodej našim zákazníkům.

Jsme plně samostatní a k výrobě našich výrobků využíváme vlastní vývoj i výzkum. Za dlouhou dobu naší existence jsme se díky kvalitě našich výrobků a celkové vyspělosti stali jednou z nejvýznamnějších gumárenských společností nejen v České Republice, ale také v Evropě a tuto pozici si stále udržujeme.