Gumový koberec zadní střední Hyundai i30 (2017-)

Kód: 221234BAL
Český výrobce
140 Kč 116 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Gumový koberec zadní střední Hyundai i30 (2017-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní gumové zadní střední díly na pokrytí tunelu Hyundai i30 (2017-). Není nutné dále upravovat, protože přesně kopírují tvar tunelu. Jednoduchý vzor a rychlá instalace ochrání zadní střední tunel před nežádoucími nečistotami.

Gumový koberec zadní střední na tunel Hyundai i30 (2017-)

Technické parametry:

- Sada: 1 ks - 1 koberec zadní přes tunel

- Materiál: Guma

- Barva: Černá

Doplňkové parametry

Kategorie: KOBERCE ZADNÍ STŘEDNÍ NA TUNEL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gumárny Zubří a.s.

Jsme valašská společnost s více než 80-ti letou tradicí, která se specializuje na vývoj a výrobu produktů z technické pryže, termoplastu a termoplastických elastomerů. Mezi náš hlavní výrobní program patří výroba autokoberců a přesných technických výlisků a to nejen pro automobilový průmysl. Menší, ale neméně významná část výroby je zaměřena na výrobu NBC ochranných masek, díky které máme a stále si zachováváme statut zbrojovky. Poslední částí výrobního sortimentu je výroba gumárenských směsí, které užíváme jak pro vlastní potřebu, tak pro prodej našim zákazníkům.

Jsme plně samostatní a k výrobě našich výrobků využíváme vlastní vývoj i výzkum. Za dlouhou dobu naší existence jsme se díky kvalitě našich výrobků a celkové vyspělosti stali jednou z nejvýznamnějších gumárenských společností nejen v České Republice, ale také v Evropě a tuto pozici si stále udržujeme.