Gumová vana do kufru Fiat PANDA 2012-/PANDA Hybrid 2020-

Kód: 407037
Záruka 5 let Český výrobce
Značka: Rigum
515 Kč 426 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Gumová vana do kufru Fiat PANDA 2012-/PANDA Hybrid 2020-

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumová vana do kufru Fiat PANDA 2012-/PANDA Hybrid 2020- spolehlivě ochrání kufr před nejrůznějšími nečistotami. Jde o gumovou vanu do kufru vyrobenou na míru vozu Fiat PANDA 2012-/PANDA Hybrid 2020-. Celá vana je vyrobena ze 100% gumy, která zabraňuje samovolnému pohybu přepravovaných předmětů a zaručuje snadnou údržbu kufru auta. Vana se díky materiálu dá rolovat. Velkou výhodou této gumové vany je její 1,5 cm vysoký okraj, který zabrání znečistění kufru.

Gumová vana do kufru Fiat PANDA 2012-

Gumová vana do kufru Fiat PANDA Hybrid 2020-

Vlastnosti Vana
Materiál 100% guma
Velikost přesná dle kufru, šířka: 100,6 cm, hloubka: 52,8 cm
Okraj 1,5 cm
Barva černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumové vany do kufru FIAT
Záruka: 5 let
Hmotnost: 3.5 kg
CAR_BRAND: Fiat
CAR_MODEL_ND: Panda
COLOR: černá
MATERIAL_CAR: guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rigum s.r.o.

Vlastní výrobu gumových autokoberců jsme spustili v roce 2010. Už tehdy jsme vsadili na českou kvalitu a spolehlivost, kterou jsme před zahájením vlastní výroby postrádali u většiny dodavatelů. Výrobnu jsme vybavili moderními technologiemi, které přispěly především k tomu, že si ve všech fázích výroby 100% vystačíme. Nejsme závislí na druhých a kdykoli si můžeme dovolit rozšířit portfolio našich gumových výrobků. Řekněte nám, co potřebujete. My to pro vás rádi vyrobíme.

Jsme vybaveni kompletní výrobní technologií, a proto jsme ve výrobě gumových autokoberců do kabin a kufrů zcela soběstační. Všechny typy autokoberců prochází rukama našich zkušených modelářů. Každý autokoberec pečlivě zaměříme, poté vyrobíme formu, připravíme materiál a vylisujeme hotové produkty.

Každý autokoberec vyrábíme podle přesného střihu a formy pro konkrétní modely vozů. Spoléháme se pouze na vlastní míry i střihy. Na výrobu autokoberců používáme materiál, který je pevný, trvanlivý a zároveň dokonale sedne na podlahu kabiny a kufru každého vozu.