Fixační guma na plastovou vanu

Kód: 280277
Český výrobce
37 Kč 31 Kč bez DPH
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
1.11.2021
Fixační guma na plastovou vanu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fixační guma na plastovou vanu od výrobce Gumárny Zubří. Fixační guma má stejný tvar plástve jako plastová vana a po instalaci zabraňuje samovolnému pohybu předmětů po povrchu plastové vany.

Fixační guma na plastovou vanu

Počet: 1 ks

Materiál: Guma

Barva: Černá

Doplňkové parametry

Kategorie: PLASTOVÉ VANY DO KUFRU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gumárny Zubří a.s.

Jsme valašská společnost s více než 80-ti letou tradicí, která se specializuje na vývoj a výrobu produktů z technické pryže, termoplastu a termoplastických elastomerů. Mezi náš hlavní výrobní program patří výroba autokoberců a přesných technických výlisků a to nejen pro automobilový průmysl. Menší, ale neméně významná část výroby je zaměřena na výrobu NBC ochranných masek, díky které máme a stále si zachováváme statut zbrojovky. Poslední částí výrobního sortimentu je výroba gumárenských směsí, které užíváme jak pro vlastní potřebu, tak pro prodej našim zákazníkům.

Jsme plně samostatní a k výrobě našich výrobků využíváme vlastní vývoj i výzkum. Za dlouhou dobu naší existence jsme se díky kvalitě našich výrobků a celkové vyspělosti stali jednou z nejvýznamnějších gumárenských společností nejen v České Republice, ale také v Evropě a tuto pozici si stále udržujeme.