Podlahovina penízková s.4 mm š.1200 mm, SBR

Kód: STO511040
540 Kč 446 Kč bez DPH
Na dotaz

Podlahovina penízková s.4 mm š.1200 mm, SBR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahová guma - penízkový dezén

Uvedená cena je za délku 1000 mm

Penízková pryž může být použita jako podložka do aut i jako podlahová krytina do skladovacích, obchodních a ubytovacích prostor, kde se vyskytují a pobývají lidé. Odolnost teplotám : od -30° do 70°C.

Rozměry:
tloušťka: 4 mm

šíře: 1200 mm

délka: možnost objednávat po 100 mm

Barva: černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumové autokoberce, koberce UNIVERZÁLNÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gumárny Zubří a.s.

Jsme valašská společnost s více než 80-ti letou tradicí, která se specializuje na vývoj a výrobu produktů z technické pryže, termoplastu a termoplastických elastomerů. Mezi náš hlavní výrobní program patří výroba autokoberců a přesných technických výlisků a to nejen pro automobilový průmysl. Menší, ale neméně významná část výroby je zaměřena na výrobu NBC ochranných masek, díky které máme a stále si zachováváme statut zbrojovky. Poslední částí výrobního sortimentu je výroba gumárenských směsí, které užíváme jak pro vlastní potřebu, tak pro prodej našim zákazníkům.

Jsme plně samostatní a k výrobě našich výrobků využíváme vlastní vývoj i výzkum. Za dlouhou dobu naší existence jsme se díky kvalitě našich výrobků a celkové vyspělosti stali jednou z nejvýznamnějších gumárenských společností nejen v České Republice, ale také v Evropě a tuto pozici si stále udržujeme.